İstanbul Kentsel Dönüşüm

İstanbul Kentsel Dönüşüm

Metropol şehrimiz İstanbul kentsel dönüşüm açısından en yoğun bölgelerden birisi konumundadır. Gerek kalabalık nüfus gerek yanlış kentleşme gibi unsurlar ve riskli eski yapıların varlığı kentsel dönüşüm bölgelerini çoğaltan unsurlar arasındadır. Şehirde kentsel dönüşüm projesi çok sayıda alanda yürütülür. Farklı bölge, ilçe ve mahallelerde yenileme çalışmaları görmek mümkündür. Ancak kentsel dönüşüm süreçleri çok önemli bir konudur. Mutlaka alanında uzman kurumlar tarafından yürütülmesi gereken projelerdir. Bu nedenle riskli binalarınız için firmamıza başvurarak bilgi alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm projeleri ayrıntılı işlemlerden oluşur ve özenli takip ister. Firmamız sizler için ihtiyaç duyulan tüm süreçleri pratik bir şekilde yönetir ve gerekli olan onaylar için tarafınıza başvurulur. Her aşamada bilgi sahibi olduğunuz ve kolaylıkla gerçekleşen İstanbul kentsel dönüşüm işlemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Riskli Yapı Tespit Raporu Hizmeti

Alanında uzman ekibimiz tarafından sunulan riskli yapı tespit raporu ile tüm kentsel dönüşüm süreçleri şekillenir. Her bir projede devamlı müşteri memnuniyeti amaçlayan firmamız ihtiyaç doğrultusunda çalışır. Kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesini istediğiniz binanın riskli yapı olup olmadığına dair gerekli teknik incelemenin yapılması önemlidir. Daha sonra binanızın prosedürler çerçevesinde risk taşıdığı tespit edilirse işlemler bu doğrultuda sürdürülür. İhtiyaç duyduğunuz tüm işlemler için resmi kurumlarla iletişim halinde oluruz ve binanızın yenileme sürecinde kira desteği gibi konulardan faydalanabilecek gruplar için başvuru sürecini yönetiriz. Ayrıca İstanbul kentsel dönüşüm konusunda genelde yoğunluk sebebiyle sorun teşkil eden zaman sıkıntısı çekmeden işlemlerinizi ciddiyetle takip ederiz. İstanbul Kentsel Dönüşüm  

HİZMET ALMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN…

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Konu dahilinde aklınıza takılan tüm detaylar için soru yöneltebilir ve iletişim kanallarımıza başvurabilirsiniz. Söz konusu deprem ve benzeri tüm risklere karşı koruma vazifesi gören yapılar oluşturmak olduğunda disiplinli ve özenli çalışmak esastır. Bunun için firmamızdan merak ettiğiniz her aşama hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Daha güvenli ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak ve son gelişmelere uygun kentsel dönüşüm süreçleri takip etmek adına her aşamada etkin olmayı amaçlıyoruz. İstanbul kentsel dönüşüm projeleri ile alanda hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Tüm şehirlerde olduğu gibi İstanbul’da da kentsel dönüşüm uygulamalarının çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Yoğun nüfus nedeniyle bu bölgede kentsel dönüşüm ihtiyacı da hayli fazla.

İstanbul’da Kentsel Dönüşüm İhtiyacı

İhtiyacınız olan riskli yapı değerlendirmesi ve sonrasında binanızın kentsel dönüşüm kapsamına girmesi veya  kentsel dönüşüm alanı oluşturma dahil farklı konularda yetkin olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşaat alanında özellikle depreme dayanıksız ve eski binaların yenilenmesi için kentsel dönüşüm projelerini başvuruyoruz. Bina güçlendirme ya da gerekli olduğu takdirde yeniden inşa etme süreçlerinde resmi kurumlarda koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bu sayede yeni gelişmelerden haberdar olarak etkili şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Binamız riskli yapı koşullarında yer alıyorsa ihmal etmeden ve zaman kaybetmeden firmamıza başvurarak yenileme çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Başvuru İçin

Size yardımcı olalım

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın

Başvuru Formu

Lütfen eksiksiz doldurun

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın