Kentsel Dönüşüm Alanı

Kentsel Dönüşüm Alanı

Gereken standartların altında yaşam koşulları oluşturan yerler ve çöküntü bölgeleri kentsel dönüşüm alanı kapsamına giren unsurlardır. Kentsel dönüşüm alanları genelde afet riski taşıyan ve niteliksiz yapıların çoğunlukta olduğu bölgelerdir. Bu nedenle bu tür bölgeler tespit edilerek toplu bir şekilde yenileme işlemini tabi tutulur. Özellikle can ve mal güvenliği açısından risk oluşturması ve güvenlik koşulunu sağlamaması bu yerlerin belirgin özelliğidir. Gerekli şartları yerine getirmeyen konut stoklarının kentsel dönüşüm ile yenilenmesi çok önemlidir.

Kentsel Dönüşüm Yasası Kapsamındaki Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından kentsel dönüşüm yasası dahilinde sunulan tüm hizmetler profesyonelce gerçekleştirilir. Bulunduğunuz yapıdaki risk unsurunun ortadan kalkması ve güvenli yaşam alanlarının oluşması için yetkin şekilde çalışmaktayız. Kentsel dönüşüm işlemlerinin ayrıntılı prosedürleri bulunur. Firmamız prosedürlerin tamamını karşılar ve sizin için süreçleri yönetir. Bilgilendirme ve onay için müşterilerimizle devamlı iletişim halinde olmayı sürdürüyoruz. Kentsel dönüşüm alanında bulunan riskli binalarınızın her açıdan dayanıklı ve güvenli hale gelmesini amaçlıyoruz. Kentsel dönüşüm alanı çalışmalarıyla; farklı bölgelerde riskli yapıların yerine sağlıklı binaların alması hedeflenir. Sizlerde belirlenen bu alanlar dahilinde bulunan yapılarınızın yenilenmesi için firmamıza başvurabilirsiniz. kentsel dönüşüm alanı  

HİZMET ALMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN…

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Kentsel dönüşüme ait projeler oldukça geniş bir kapsamda değerlendirilir ki her bir ayrıntısını incelemek önem arz eder. Firmamız tarafından yapınıza dair ihtiyaç duyulan tüm noktalar aşama aşama değerlendirilir. Ardından alanında uzman ekibimiz gözetiminde proje yürütülür. Bütün süreçlerde müşterilerimize detaylı bilgi sunarak ilerlemekteyiz. Merak ettiğiniz herhangi bir konuda rahatlıkla irtibat kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım amaçlayan firmamız; kentsel dönüşüm şartları gereği çalışmalarını yürütür. Kentsel dönüşüme ait projeler ileriye dönük can ve mal güvenliği için oldukça önemlidir. Bu sürecin ciddiye alınması ve riskli yapı tespitlerinin doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Firmamız üstlendiği sorumluluğun farkında olarak hareket etmekte ve kentsel dönüşüme ait hizmet sunan uzman kadroyla hizmet vermektedir.

Kentsel Dönüşüm Şartları

Ülke çapında büyük çaplı projelere imza atılmasının yanı sıra kentsel dönüşüm gerektiren riskli bölgelerin kentsel dönüşüm alanı oluşturulması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem belediyeler ve resmi kurumlar için hem de yatırımcılar ve özel şirketler için kentsel dönüşüm alanı oluşturma hizmeti sunuyoruz. Konu dahilinde önemli olan imar plan tadilatına dair hizmetler için de doğrudan firmamıza başvurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm alanı tüm ülke çapında dikkate alınması ve önemsenmesi gereken bir konudur. Bu alanlarda yürüttüğümüz çalışmalarla üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Tüm aşamalardan gerekli prosedürleri uygulayarak müşterilerimize bilgi sunuyoruz. Tüm onay işlemleri için sizlerle iletişim halinde kalarak aşamaları tamamlıyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ve tüm teknik ekipman ile ihtiyaç duyduğunuz projeleri sağlamayı amaçlıyoruz. İmar plan tadilatlarının en doğru şekilde yapılması için hizmetlerimize devam ediyoruz. 6306 sayılı kanun gereği öncelikle depreme dayanıklı olmayan ve eski binaların kentsel dönüşüm alanı ilan edilmesi konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Konu dahilinde merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz tüm süreçler için hizmetinizdeyiz.

Başvuru İçin

Size yardımcı olalım

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın

Başvuru Formu

Lütfen eksiksiz doldurun

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın