Müteahhitlik

Müteahhitlik

İnşaatlara ait yapım süreçlerinin tamamını düzenleme vasfına sahip olan müteahhitlik; önemli bir alandır. Mevcut projelerde çalışması gereken uzman kadroyu bulundurma, doğru malzeme temini,  uygulama dahil tüm inşaat organizasyonunu yönetir. Ayrıca tüm ekip ve ekipmanın denetimi, doğru iş organizasyonunun  yürütülmesi ve planlanması müteahhitlerin sorumluluğundadır. İnşaatı yapacak şirketin T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ ndan Müteahhitlik Belgesi olması gerekir. Şirketimizin T.C Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından Müteahhitlik Belgesi bulunmaktadır; inşaat işlemleriniz için tüm müteahhitlik taleplerinizde firmamıza başvurabilirsiniz.  Kentsel dönüşüm uygulamaları başta olmak üzere inşaat işleriniz için özenli müteahhit hizmeti sunulur. Yenilenmeye ihtiyacı olan ve depreme dayanıklılık konusunda yeterli olmayan binalarınız için alanında uzman ekibimize başvurabilirsiniz.

Kentsel Dönüşümde Müteahhitliğin Önemi

Ekonomik bakımdan ömrünü tamamlamış olan ve eski binalar için uzman denetiminde yenilenme şarttır. Bu kapsamda eviniz, ofisiniz ya da siteniz için kısacası tüm yaşam alanlarında doğru bir dönüşüm ancak profesyonel destekle mümkündür. Kentsel dönüşüm yönetmeliği kapsamında sunulan tüm şartları karşılayan bina yenilemesi yapmak için firmamıza başvurabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Bu kapsamdaki kanunlar tarafından sağlanan kira ve kredi yardımı imkanı ile vergi ve harç avantajından yararlanmanız mümkündür. Bina yenileme işlemi söz konusu olduğu zaman yapılması gereken bazı prosedürler öne çıkar. Firmamız projelendirme, ruhsat alma ve diğer tüm resmi işleri sizin yerinize yürütmekte ve gerekli bilgiyi iletmektedir. Dolayısıyla uzun vadeli uğraşa gerek olmadan kolaylıkla bina yenileme işlemine başlayabilirsiniz. Her aşamada bilgi sunarak ilerliyor ve onay doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesini her zaman ön planda tutuyoruz.

Müteahhitlik

 

HİZMET ALMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN…

Müteahhitlik Çalışmaları

Ev ve iş yerleriniz; ayrıca yenileme gereken tüm yaşam alanlarınızda güvenli bir yenileme ve kentsel dönüşüm sağlamak için prosedürleri eksiksiz takip ediyoruz. Müteahhitlik kentsel dönüşüm ve inşaat sektörlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm denetim aşamalarının alanında uzman müteahhit tarafından yönetilmesi gerekir. Bunun yanı sıra; müteahhitler binaların tüm yapım aşamaları için gerekli olan organizasyonu yürütmekle yükümlüdür. Alanında yetkin, uzman ekiplerle çalışarak inşaat süreçlerinin tamamının sorunsuz ve eksiksiz bir biçimde sürdürülmesini amaçlıyoruz. Eski, ömrünü tamamlamış ve kullanım açısından risk oluşturan binalarınızı vakit kaybetmeden yenileyebilirsiniz. Firmamız tarafından riskli yapı tespit işlemlerinin yanı sıra gerekli her aşama titizlikle gözetilir.

Riskli Yapı İşlemleri

İnşaat süreçleri ve bina yenileme aşamaları kentsel dönüşüm kapsamında belirli kurallara tabidir ve bu kurallar çeşitli belgelerle desteklenmelidir. Alanında uzman şekilde çalışan firmamız her koşulu profesyonellikle yerine getirir. Buna ek olarak belgelere dair detaylı sunumların hazırlanması ile ilgilenir. İnşaat amacıyla başvuru yapan kişilere bunlara dair bilgi sahibi olmak ve onay vermek kalır. Bu sayede işlemleriniz hem usulüne uygun hem de hızlı bir biçimde tamamlanır. Müteahhitlik, tüm İnşaat süreçlerinde güvenilir binaları meydana getirilmesi için önemli bir uzmanlık alanıdır. Alanında profesyonel şekilde çalışan uzman ekibimiz eşliğinde gerek duyulan tüm bina yenileme hizmetlerini sunmaktayız. Kentsel dönüşüm koşullarına uygun ve dayanıklı yaşam alanları oluşturulması için çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimiz için kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Başvuru İçin

Size yardımcı olalım

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın

Başvuru Formu

Lütfen eksiksiz doldurun

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın