Kentsel Dönüşüm Danışmanlık

Kentsel Dönüşüm Danışmanlık

Riskli yapıların tespiti açısından çok önemli olan kentsel dönüşüm danışmanlık hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Kentsel dönüşüm işlemleri oldukça kapsamlı ve ayrıntılı bir uygulama alanıdır. Bu alanda öncelikle uzmanlığa sahip bir firma tarafından riskli yapı tespitinin gerçekleştirilmesi gerekir. Ardından can ve mal güvenliği açısından riskli olduğu tespit edilen binalar için dönüşüm şartlarında sunulan çalışmalara başlanır. Tüm bu işlemler detaylı prosedürlere sahiptir. Her aşamayı mevzuata uygun şekilde gerçekleştirip müşterilerimize güvenilir yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz.

Tektaş Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Yukarıdaki şartlar göz önünde bulundurulduğunda kentsel dönüşüm danışmanlık açısından çok fazla konu hakkında bilgi ihtiyacı doğar. Alanında profesyonel bir şekilde çalışma yürüten ve kentsel dönüşüm süreçleri hakkında bilgi sahibi olan firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri edinebilirsiniz. Riskli yapılarınızın ayrıntılı teknik incelemelerde tespit edilmesinden güvenilir yapılar haline dönüştürülmesi işlemine varana kadar her süreçte yanınızdayız. Bu işlemler aşama aşama gerçekleşir ve her süreçte sizlerle iletişim halinde kalarak onayınızı talep ederiz. Çok fazla ayrıntılı prosedür gerektirmesi nedeniyle kentsel dönüşüm sorgulama ve yenileme işlemleri zor gibi görünebilir. Firmamız sizler için bu alanda ihtiyaç duyulan bütün işlemleri yönetir. Sizlere gerekli adımlarda istediğiniz onayları vermek ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak kalır. Kentsel dönüşüm danışmanlık  

HİZMET ALMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN…

Kira Yardımı Şartları

Konu dahilinde sıklıkla incelenen unsurlardan birisi de kira yardımı şartları olmaktadır. Kira yardımı; T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim değişikliği Bakanlığı  tarafından desteklenen kentsel dönüşüm projelerinde sunulan bir destektir. Eğer riskli yapı kapsamında yer alan bina sizin barındığınız alansa resmi kurumlar yenileme süreci için kira yardımı yapabilir. Kira yardımı desteği ile herhangi bir mağduriyet yaşamadan barınma şartlarının aynı doğrultuda devam ettirmeniz amaçlanır. Firmamız bu ve benzeri kentsel dönüşüm desteklerine ulaşabilmeniz adına gerekli tüm başvuruları gerçekleştirir. Resmi kurumlarca sunulan ve çeşitli mağduriyetlerin önüne geçmeyi amaçlayan bu tarz destekler hakkında ayrıntılı bilgi için kentsel dönüşüm danışmanlık hizmetimize kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüme Dair

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetler devamlı müşteri memnuniyeti ve garantili iş anlayışı taşır. Tüm ayrıntılara ve prosedürlere dikkat ederek ilerlediğimiz işlemler sırasında her aşamada sizleri bilgilendirerek ilerliyoruz. Depreme dayanıksız olan ve eski ev, ofis ve tüm binalarınız için kentsel dönüşüm süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi sunuyoruz. Kentsel dönüşüm şartları çeşitli güncellemeler kapsamında her geçen gün yenilenmektedir. Bu nedenle son prosedürler hakkında bilgi sahibi olmak süreci hızlı ve doğru yönetmek adına önemlidir. Sizler için güncel tüm uygulamaların takipçisi olmakta ve binaların uzun yenileme sürecini en kısa sürede tamamlamaktayız. Kentsel dönüşüm danışmanlık hizmetinde binamız için ihtiyaç duyulan ortalama bilgileri sunuyor ve teknik araştırmalar neticesinde ayrıntıları oluşturuyoruz. Eğer binanız araştırmalar sonucunda riskli yapı sınıfında yer alıyorsa yenileme ya da bina yıkarak baştan yapma süreçlerini de etkin bir biçimde yönetiyoruz. Tüm bu aşamalar kentsel dönüşüm kanunu kapsamında hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirilir.

Başvuru İçin

Size yardımcı olalım

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın

Başvuru Formu

Lütfen eksiksiz doldurun

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın