Kentsel Dönüşüm Uzmanı

Kentsel Dönüşüm Uzmanı

Kentsel dönüşüm uzmanı çok önemli bir süreç olan kentsel dönüşüm alanında hizmet veren uzman kişidir. Firmamız uluslararası ve ulusal proje tasarım ödüllerine sahip uzmanlar eşliğinde çalışmaktadır. Büyük ölçekli projeler başta olmak üzere kamu kurumları ve belediyeler, şirketler için kentsel dönüşüme dair ihtiyaç olan tüm alanlarda hizmet verir. Kentsel dönüşüm kapsamındaki tüm süreçler ile Kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesi  ve oluşturulması bu alanlardan birisidir. Ayrıca projelendirme süreçlerinin Yetkin bir biçimde sağlanması konu dahilinde önemlidir. Uzmanlarımız bu işlemlerin yanı sıra inşaat yönetimi ve maliyeti alanlarında da danışmanlık hizmeti yürütür. Deprem riski ve eski olması nedeniyle ya da pek çok farklı sebepten ötürü riskli yapı sayısı oldukça fazladır. Gerek bu riskin ortadan kaldırılması gerekse de güvenli yapıların çoğalması için kentsel dönüşüm süreçlerinde etkin rol oynamaktayız.

Kentsel Dönüşüm Uzmanlığının Önemi

Her alanda olduğu gibi kentsel dönüşüm ve riskli yapı durumlarında da alanında uzman çalışanların rolü büyüktür. Başta depreme dayanıksız olan ve eskimiş binaların yenilenmesi, güçlendirilmesi için uzmana başvurmak gerekir. Çünkü hangi alanlarda güçlendirme gerektiği ve kentsel dönüşüm prosedürünün nasıl işlediği hakkında bir bilirkişiye ihtiyaç duyulur. Bakanlık yetkili kuruluşu olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uzmanlarımızın bilgisine başvurabilirsiniz. Gerek deprem risk raporu gerekse ihtiyaç olan tüm belgelerin eksiksiz temini noktasında hizmet sunmaktayız. Ayrıca kentsel dönüşüm alanlarının oluşturulması ve diğer ayrıntıları sunulması noktasında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

kentsel dönüşüm uzmanı

 

HİZMET ALMAK VE DETAYLI BİLGİ İÇİN…

Kentsel Dönüşüm Süreci

Alanında profesyonel olarak çalışan kentsel dönüşüm uzmanı binanızın riskli yapı tespitinden yenilenme çalışmalarına kadar her aşamada süreci yöneten ve size destek olan kişidir. Kentsel dönüşüm gerek can ve mal güvenliği gerekse de ileriye dönük doğru yapılaşma noktasında oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle ciddiye alınması gereken bir çalışma yürütülmelidir. Ayrıca resmi kurumlar tarafından da çok sayıda ayrıntılı işlem söz konusu olur. Her bakımdan güvenilir mekanlar oluşturmak ve riskli binalar, riskli alanlardan insanları uzaklaştırmak amacıyla kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirilir. Dolayısıyla bu projeler çok ayrıntılı ve uzun vadeli şekilde sunulur. Firmamızda çalışan uzmanlarımız aracılığıyla tüm süreç bir bütün olarak değerlendirilir. Her bir adımda gerekli güvenlik önlemlerinin sağlanması ve kentsel dönüşüm sorgulama süreçlerinde İhtiyaç olan tüm aşamaların tamamlanması amaçlanır.

Kentsel Dönüşüm Sorgulama

Binalarının riskli yapı olup olmadığının değerlendirilmesi veya bölgenin kentsel dönüşüm alanına dönüştürülmesi aşamalarında yanınızdayız. Merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz her konuda firmamıza ulaşarak danışabilirsiniz. Alanında yetkin bir biçimde çalışan kentsel dönüşüm uzmanı bir binayı ve bölgeyi kentsel dönüşüm açısından değerlendirmelidir. Dolayısıyla uzman kişinin bu alandaki tüm süreçlere hakim olması beklenir. Sorunsuz ve başarılı bir kentsel dönüşüm süreci geçirebilmek adına alanında uzman kişilerin varlığı önemlidir. Ayrıca bir uzman tarafından yönetilen kentsel dönüşüm sürecinin çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olur. Tüm süreçte şirket kentsel dönüşüm uzmanlarımızdan hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Başvuru İçin

Size yardımcı olalım

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın

Başvuru Formu

Lütfen eksiksiz doldurun

+90 530 115 39 80

Lütfen arayın...

E-Posta

Bize yazın...

BLOG

Bloğumuzu ziyaret edin

İLETİŞİM

Her konuda danışın